Bio Kakao Nibs, 150 g
Intensywny smak kakao z idealną chrupkością
42,99 zł
(286,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Pełny i wytrawny smak
- Sprawiedliwy handel i certyfikowany produkt ekologiczny
- Idealne do śniadań, deserów i wypieków
Podobne produkty
Opis
Te organiczne ziarna kakaowca z certyfikatem Fairtrade powstają z całych, prażonych ziaren kakaowca, które są delikatnie łuskane i łamane na małe kawałki. Zachwycają pełnym, subtelnie słodko-gorzkim smakiem czekolady i niezrównanie chrupiącą konsystencją.
Niezależnie od tego, czy jako pożywny dodatek do musli, owsianki i naleśników, czy aromatyczny dodatek do jogurtu, deserów i koktajli – te ziarna to idealny dodatek do śniadania. Są również prawdziwą rozkoszą jako dodatek do wypieków lub same w sobie jako mała przekąska, a wszystko to w najwyższej jakości ekologicznej.
Składniki
Ziarna kakao[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2529 / 604 kj / kcal |
| tłuszcz | 55 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 35 g |
| węglowodany | 4 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 23 g |
| białko | 13 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bio Kakao Nibs
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.