Davert Bio kamut, 1.000 g
Aromatyczny, intensywny i wyjątkowy!
33,99 zł
(33,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Orzechowo-słodkawy smak
- Wysoka zawartość glutenu
- Idealny do risotto, sałatek i wypieków
Podobne produkty
Opis
Pszenica KAMUT® Khorasan to pradawna, na nowo odkryta odmiana, która wyróżnia się imponującą wielkością ziaren i wyjątkowym aromatem. Jego orzechowo-słodkawy smak sprawia, że zboże to stanowi prawdziwe kulinarne doświadczenie w kuchni organicznej.
Dzięki wysokiej zawartości glutenu doskonale nadaje się do elastycznych, domowych ciast na makaron i wysokiej jakości wypieków. Również jako całe ziarno zachwyca – jako baza do „Kamut-Risotto”, składnik dań z patelni czy sałatek wnosi wyjątkowy charakter i wartość na talerz.
Przygotowanie:
- Pszenicę zagotować w dużej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 45-55 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-12218 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 4019339122181 |
| Numer producenta: | 12218 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
KAMUT® Khorasan WEIZEN*
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1449 / 346 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 62 g |
| w tym cukier | 9,4 g |
| substancje balastowe | 8,9 g |
| białko | 15 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kamut
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.