Davert Bio kasza jaglana drobna w torebkach do gotowania, 250 g
Złocista różnorodność do Twojej kreatywnej kuchni
11,99 zł
(47,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodnie orzechowy smak i sypka konsystencja
- Idealna do bowl, sałatek i kotlecików
- Gwarancja bez przypalania
Podobne produkty
Opis
Zapomnij o skomplikowanych czasach gotowania i przypalonych garnkach! organiczna drobnoziarnista kasza jaglana w woreczku to sprytne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią różnorodność na talerzu! Dzięki łagodnie orzechowemu smakowi i delikatnej, puszystej konsystencji jest prawdziwym wszechstronnym składnikiem kuchni organicznej.
Idealna jako baza do kolorowych Buddha bowls, składnik kotlecików lub lekki dodatek do warzyw z patelni – kasza jaglana wnosi lekkość do codziennych posiłków. Tradycyjne zboże w nowoczesnej, wygodnej formie!
Błyskawiczne przygotowanie:
- 1 litr wody na woreczek doprowadzić do wrzenia z dodatkiem soli.
- Włożyć woreczek i gotować pod przykryciem przez 10 minut.
- Wyjąć za uchwyt, odcedzić, rozciąć & delektować się smakiem!
| Nr art.: | XEC-URT-17704 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339177044 |
| Numer producenta: | 17704 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Feinkorn Hirse[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1507 / 360 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,9 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 69 g |
| w tym cukier | 1,5 g |
| substancje balastowe | 3,9 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kasza jaglana drobna w torebkach do gotowania
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.