Davert Bio kasza manna orkiszowa, 500 g
Wszechstronny klasyk
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Cenne składniki pełnego ziarna
- Orzechowy, aromatyczny smak
- Regionalna jakość Bioland z Niemiec
Podobne produkty
Opis
Ta organiczna kasza manna z orkiszu w jakości Bioland powstaje z niełuskanego ziarna. Oznacza to: wszystkie cenne składniki zostają zachowane i nadają produktowi intensywny, orzechowy smak.
Niezależnie od tego, czy chodzi o kremową kaszkę na śniadanie, puszyste kluseczki do zupy czy pełnowartościową bazę do zapiekanek – ta kasza manna to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią prawdziwe rzemiosło i lokalne zboża!
Przygotowanie:
- Zagotować 375 ml mleka i dodać 75 g kaszy manny orkiszowej.
- Pozostawić na 5 - 10 minut do napęcznienia i dosłodzić według uznania.
| Nr art.: | XEC-URT-30010 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339300107 |
| Numer producenta: | 30010 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
orkisz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1457 / 348 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 67 g |
| w tym cukier | 0,6 g |
| substancje balastowe | 5,3 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kasza manna orkiszowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.