Davert Bio kukurydza do popcornu, 500 g
Kinowa atmosfera prosto z Twojego garnka
10,99 zł
(21,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybkie i łatwe przygotowanie
- Łagodna przekąska
- Do wersji słodkich i wytrawnych
Podobne produkty
Opis
Poczuj zapach świeżo prażonej kukurydzy w domu! Ten organiczny popcorn kukurydziany pozwala w kilka chwil przygotować idealną przekąskę. Ziarna szybko zamieniają się w lekkie, puszyste popcornowe chmurki.
Niezależnie od tego, czy na słodko, słono czy z przyprawami – domowy popcorn smakuje najlepiej.
Przygotowanie:
- Rozgrzać olej i wsypać ziarna.
- Przykryć pokrywką.
- Po 2–3 minutach, gdy zaczną pękać, zdjąć z ognia.
- Doprawić według uznania.
| Nr art.: | XEC-URT-17310 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339173107 |
| Numer producenta: | 17310 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
kukurydza popcornowa[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1461 / 349 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 63 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 9,8 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kukurydza do popcornu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.