Davert Bio kulki orkiszowe, 170 g
Lekka i chrupiąca przyjemność z pradawnego zboża
8,99 zł
(52,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Lekka, chrupiąca struktura z delikatną nutą prażenia
- Bez dodatku cukru
- Idealne do musli, jogurtu i bowl
Podobne produkty
Opis
Podaruj swojemu śniadaniu lekkość na wyższym poziomie! Te organiczne pops z orkiszu powstają z całych, aromatycznych ziaren orkiszu, które są delikatnie ekspandowane w specjalnym procesie. Efektem są lekkie jak piórko zbożowe kuleczki o subtelnym, prażonym smaku.
Ponieważ w tym produkcie świadomie zrezygnowano z dodatku cukru lub miodu, można cieszyć się pełnym, naturalnym aromatem orkiszu. Czysta organiczna przyjemność, która smakuje nie tylko dzieciom, lecz stanowi również świadomą bazę codziennego musli.
| Nr art.: | XEC-URT-29112 |
|---|---|
| Zawartość: | 170 g |
| EAN: | 4019339291122 |
| Numer producenta: | 29112 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Informacje ogólne: | Bez dodatku cukru - naturalnie zawiera cukier |
Składniki
orkisz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1574 / 376 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 0,9 g |
| substancje balastowe | 8,8 g |
| białko | 14 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kulki orkiszowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.