Davert Bio kuskus marokański Cup, 70 g
Orientalna magia na Twoją przerwę
7,99 zł
(114,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyrazisty smak
- Z delikatną soczewicą i daktylami
- Szybkie przygotowanie w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Masz ochotę na kulinarną podróż rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy? Dzięki temu marokańskiemu i organicznemu daniu gotowemu w kubku z kuskusem przeniesiesz orientalne smaki prosto na swój stół! Wyjątkowe połączenie pełnoziarnistej semoliny z pszenicy durum, soczewicy i naturalnej słodyczy daktyli zapewnia niezwykłe doznania smakowe.
Doprawiony typowymi przyprawami, takimi jak kolendra i kumin, ten kubek oferuje szybki, smaczny i w pełni wegański posiłek w najlepszej jakości bio. Idealny, gdy liczy się czas, ale nie chcesz rezygnować z prawdziwej przyjemności jedzenia.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 125 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut do napęcznienia – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64618 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 4019339646182 |
| Numer producenta: | 64618 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, G - mleko, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
53 % pszenica durum (kuskus)[1] (pełnoziarnista semolina z pszenicy durum[1]), 29 % soczewica[1], 7,1 % daktyle[1] (95 % daktyle[1], mąka ryżowa[1]), 4,3 % marchew[1], sól morska, 1,4 % por[1], proszek pomidorowy[1], czosnek[1], pietruszka[1], surowy cukier trzcinowy[1], kolendra[1], pieprz[1], papryka w proszku[1], kminek zwyczajny[1], olej słonecznikowy[1], cynamon[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 507 / 121 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 20 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| substancje balastowe | 4,3 g |
| białko | 5,8 g |
| sól | 0,97 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kuskus marokański Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.