Davert Bio makaronowy z sosem śmietanowo-ziołowym Cup, 61 g
Kremowa przyjemność makaronowa na szybką przerwę
7,99 zł
(130,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kremowy sos ziołowy
- 100% wegańska receptura bio
- Gotowe w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Gdy pojawia się mały głód, ten organiczny danie gotowe w kubku z makaronem to idealne rozwiązanie! Z najlepszych składników organicznych powstała kremowa, w pełni roślinna przekąska makaronowa – bez zbędnych dodatków.
Delikatny sos śmietanowo-ziołowy z pietruszką i lubczykiem otula makaron z semoliny z pszenicy durum, zapewniając prawdziwą przyjemność – w biurze, na uczelni czy w domu. Prosty snack, który udowadnia, że szybkie może być naprawdę smaczne i wegańskie.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64614 |
|---|---|
| Zawartość: | 61 g |
| EAN: | 4019339646144 |
| Numer producenta: | 64614 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, G - mleko, H - orzechy, L - seler, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
74 % makaron[1] (semolina z pszenicy durum[1]), mąka z orzechów nerkowca[1], skrobia ziemniaczana[1], napój owsiany w proszku[1] (hydrolysiertes Hafervollkornmehl[1]), sól morska, surowy cukier trzcinowy[1], czosnek[1], mąka ryżowa[1], pasternak[1], pietruszka[1], lubczyk[1], oregano[1], olej słonecznikowy[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 414 / 99 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 19 g |
| w tym cukier | 1,5 g |
| substancje balastowe | 0,8 g |
| białko | 3,3 g |
| sól | 0,92 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio makaronowy z sosem śmietanowo-ziołowym Cup
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.