Davert Bio nasiona czarnego sezamu, 200 g
Intensywny smak i przyciąga wzrok na każdym talerzu!
13,99 zł
(69,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Aromatyczny, orzechowy smak
- Idealny do sushi i hummusu
- Doskonałe do ciast i deserów
Podobne produkty
Opis
Stwórz wizualne i smakowe akcenty dzięki tym organicznym nasionom czarnego sezamu! Te małe, ciemne nasiona to klasyka kuchni azjatyckiej i arabskiej, która zachwyca wyjątkowo mocnym, orzechowym smakiem.
Czy to jako elegancki dodatek do sushi, hummusu i świeżych sałatek, czy też jako chrupiący kontrast w zapiekankach - czarny sezam jest prawdziwie wszechstronny. Stanowi również akcent w słodkiej kuchni: uszlachetnij niezwykłe ciasteczka, desery, a nawet domowe lody tym aromatycznym specjałem.
| Nr art.: | XEC-URT-41905 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 4019339419052 |
| Numer producenta: | 41905 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Czarny sezam[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2512 / 600 kj / kcal |
| tłuszcz | 50 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 7,8 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 21 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio nasiona czarnego sezamu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.