Davert Bio Nut Butter - ciasteczka waniliowe, 250 g
Czas na waniliowe ciasteczka przez cały rok
29,99 zł
(119,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatne migdały i orzechy nerkowca
- Uszlachetnione prawdziwą wanilią
- Słodycz dzięki cukrowi z kwiatu kokosa
Podobne produkty
Opis
Po co czekać na zimę? Dzięki Bio Nut Butter - ciasteczka waniliowe możesz przenieść niepowtarzalny smak świeżo upieczonych ciasteczek prosto do swojego domu! Baza z delikatnych migdałów i orzechów nerkowca jest uszlachetniona karmelizowanym cukrem kokosowym i prawdziwą wanilią.
Rezultat: pełna smaku, wegańska pasta, która przywołuje wspomnienia. Czy to jako dodatek do chleba na śniadanie, jako słodka polewa do owsianki, czy po prostu jako samodzielna przekąska - to organiczne dzieło jest obowiązkowe dla każdego, kto kocha delikatny smak wanilii i delikatnych orzechów!
Uwaga:
Olej orzechowy może osadzać się na powierzchni, więc dobrze wymieszaj pastę przed jedzeniem.
| Nr art.: | XEC-URT-31125 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339311257 |
| Numer producenta: | 31125 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2407 / 575 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 5,8 g |
| węglowodany | 29 g |
| w tym cukier | 20 g |
| substancje balastowe | 3,2 g |
| białko | 18 g |
| sól | <0,07 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Nut Butter - ciasteczka waniliowe
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.