Davert Bio orkisz, 1.000 g
Pradawne zboże w najwyższej jakości Bioland
16,99 zł
(16,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Intensywnie orzechowy aromat
- Doskonałe właściwości wypiekowe
- Regionalna jakość Bioland z Niemiec
Podobne produkty
Opis
Ceniony od wieków i dziś bardziej aktualny niż kiedykolwiek: orkisz to pierwotna alternatywa dla nowoczesnej pszenicy. Ten organiczny orkisz z niemieckich gospodarstw Bioland zachwyca intensywnym, orzechowym aromatem i doskonałymi właściwościami wypiekowymi.
Niezależnie od tego, czy ugotujesz całe ziarna jako sycący dodatek do sałatek i kotlecików, czy zmielisz je na świeżo, aby w pełni zastąpić mąkę pszenną w ulubionych przepisach – ten orkisz wnosi prawdziwą jakość do Twojej kuchni. Regionalny produkt natury, który idealnie łączy tradycję z nowoczesnym stylem odżywiania!
Przygotowanie:
- Orkisz zagotować w dużej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 25–30 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-14418 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 4019339144183 |
| Numer producenta: | 14418 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
orkisz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1532 / 366 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 67 g |
| w tym cukier | 2,5 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 14 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio orkisz
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.