Davert Bio pestki dyni, 250 g
Chrupiąca przekąska pełna ziaren
22,99 zł
(91,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo chrupiące i aromatyczne
- Wysokiej jakości bio z Europy
- Idealne do dodatków i wypieków
Podobne produkty
Opis
Te organiczne pestki dyni z europejskich upraw wyróżniają się imponującą wielkością i intensywnie zielonym kolorem. Spożywane samodzielnie, jako dodatek do sałatek i bowlów lub składnik wypieków – ich wyrazisty, orzechowy smak wzbogaca każdą potrawę.
| Nr art.: | XEC-URT-60406 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339604069 |
| Numer producenta: | 60406 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
pestki dyni[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2483 / 593 kj / kcal |
| tłuszcz | 48 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 8,8 g |
| węglowodany | 3,6 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 5,6 g |
| białko | 34 g |
| sól | 0,03 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio pestki dyni
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.