Davert Bio płatki orkiszowe, 250 g
Chrupiąca przyjemność z pełnego ziarna
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Tradycyjnie walcowane
- Przyjemnie chrupiące
- Niska zawartość cukru i naturalny smak
Podobne produkty
Opis
Odkryj czystą chrupkość! Te organiczne płatki orkiszowe powstają według tradycyjnej metody: każde ziarno orkiszu jest najpierw gotowane, następnie walcowane w całości i delikatnie prażone. Efektem jest naturalny płatek, który zachowuje strukturę pełnego ziarna.
Ponieważ świadomie zrezygnowano z dodatku cukru, płatki są naturalnie niskocukrowe i oferują autentyczny, zbożowy smak. Prawdziwa przyjemność dla wszystkich, którzy cenią naturalne, chrupiące śniadania w najlepszej jakości organicznej.
| Nr art.: | XEC-URT-29120 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339291207 |
| Numer producenta: | 29120 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
orkisz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1566 / 374 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,1 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 72 g |
| w tym cukier | 1 g |
| substancje balastowe | 9,3 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,04 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio płatki orkiszowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.