Davert Bio płatki owsiane drobne, 500 g
Łagodny i uniwersalny wybór na śniadanie w jakości organicznej
9,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybko uzyskują kremową konsystencję
- Z zarodkami i otrębami
- Do musli, wypieków i kotlecików
Podobne produkty
Opis
Te organiczne drobne płatki owsiane to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią delikatność i wygodę! Jako pełnoziarniste płatki powstają z całego ziarna owsa wraz z zarodkiem i warstwami zewnętrznymi, dzięki czemu zachowują cenne składniki odżywcze.
Dzięki drobniejszej strukturze szybciej wchłaniają płyn niż płatki górskie i w krótkim czasie tworzą przyjemnie kremową konsystencję. Ich łagodny smak sprawia, że są doskonałą bazą do zbilansowanego musli, puszystych naleśników czy wytrawnych kotlecików.
| Nr art.: | XEC-URT-24000 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339240007 |
| Numer producenta: | 24000 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
pełnoziarniste płatki owsiane[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1474 / 352 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,3 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukier | 1 g |
| substancje balastowe | 9,8 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio płatki owsiane drobne
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.