Davert Bio ryż arborio biały, 500 g
Poczuj prawdziwy klimat Włoch w swoim domu!
20,99 zł
(41,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szczególnie kremowa konsystencja
- Idealny do risotto, paelli i sałatek
- Z kontrolowanych upraw ekologicznych
Podobne produkty
Opis
Przygotuj klasykę kuchni włoskiej bezpośrednio na talerzu! Dzięki temu prawdziwemu organicznemu ryżowi Arborio od Davert powstają risotto o idealnie kremowej konsystencji i delikatnie sprężystym środku. Duże, okrągłe ziarna z kontrolowanych upraw organicznych doskonale chłoną aromaty, zachowując przy tym swoją strukturę.
Niezależnie od tego, czy planowane jest wykwintne risotto z borowikami, kolorowa paella czy lekka sałatka ryżowa na grilla – ten wyjątkowy ryż to doskonały wybór!
Wskazówki dotyczące przygotowania:
- 150 g ryżu Arborio krótko podsmażyć na oliwie z oliwek.
- Stopniowo dodawać 600 ml bulionu warzywnego i gotować przez 35–40 minut.
- Od czasu do czasu mieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-23910 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339239100 |
| Numer producenta: | 23910 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż średnioziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 78 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 1,6 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż arborio biały
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.