Davert Bio ryż basmati pełnoziarnisty, 500 g
Zaproś aromat Indii na swój talerz!
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Jakość Demeter i Fairtrade
- Aromatyczny, sypki i lekko orzechowy
- Prawdziwy ryż pełnoziarnisty z Indii
Podobne produkty
Opis
Poznaj odrobinę indyjskiej tradycji dzięki temu prawdziwemu organicznemu pełnoziarnistemu ryżowi Basmati od Davert w najwyższej jakości Demeter! Długie, delikatne ziarna pochodzą z wieloletniego projektu Fairtrade i zachwycają charakterystycznym, intensywnym aromatem.
Dzięki zachowanej warstwie aleuronowej można cieszyć się lekką, sypką konsystencją z subtelną, orzechową nutą. Idealny do aromatycznych curry lub dań warzywnych – wnosi wyjątkowy smak do każdej kuchni!
Przygotowanie:
- 125 g ryżu płukać, aż woda stanie się przejrzysta.
- Następnie zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować pod przykryciem przez ok. 30-35 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-23610 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339236109 |
| Numer producenta: | 23610 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż basmati brązowy[1]
- Z rolnictwa biodynamicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1491 / 356 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | <0,7 g |
| substancje balastowe | 3,8 g |
| białko | 9,3 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż basmati pełnoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.