Davert Bio ryż długoziarnisty biały, 500 g
Wysokiej jakości ryż fair do Twoich ulubionych dań
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodny aromat
- Certyfikat Fairtrade i Demeter
- Idealny do bowl, sałatek i dodatków
Podobne produkty
Opis
Ten łagodny w smaku organiczny ryż długoziarnisty pochodzi z wieloletniego projektu „Kotwa” w Indiach, gdzie uprawiany jest zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi Demeter i standardami Fairtrade.
Jako baza do bowlów, składnik sałatek lub klasyczny dodatek do dań z sosem – po ugotowaniu ziarna pozostają sypkie i zachowują swoją formę. Wybór tego produktu wspiera zrównoważone rolnictwo i uczciwe warunki dla producentów.
Przygotowanie dla 2 osób jako dodatek:
- 125 g opłukanego ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 15-20 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-21908 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339219089 |
| Numer producenta: | 21908 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż długoziarnisty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1453 / 347 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż długoziarnisty biały
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.