Davert Bio ryż długoziarnisty brązowy, 1.000 g
Czysta natura na talerzu
25,99 zł
(25,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pełnoziarnisty, orzechowy smak
- Najwyższa jakość Demeter i Fairtrade
- Idealna baza do bowl i sałatek ryżowych
Podobne produkty
Opis
Ponieważ ten organiczny ryż długoziarnisty naturalny pozostaje niełuskany, zachowuje swoją cenną warstwę aleuronową, co gwarantuje intensywny, orzechowy smak. Ziarna pochodzą z wieloletniego projektu Fairtrade i Demeter w Indiach.
Idealny do bowlów, sałatek ryżowych czy jako dodatek do dań warzywnych – wyróżnia się przyjemnie jędrną strukturą i wysoką jakością organiczną.
Przygotowanie dla 2 osób jako dodatek:
- 125 g opłukanego ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 35-40 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-21219 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 4019339212189 |
| Numer producenta: | 21219 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż brązowy, długoziarnisty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1470 / 351 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 74 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 2,2 g |
| białko | 7,8 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż długoziarnisty brązowy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.