Davert Bio ryż jaśminowy biały (przyjazny dla dzikiej przyrody), 500 g
Kwiatowy aromat w Twojej kuchni!
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowy kwiatowy aromat
- Idealny do curry i dań azjatyckich
- Zrównoważony projekt z Kambodży
Podobne produkty
Opis
Organiczny ryż jaśminowy od Davert pochodzi ze zrównoważonej inicjatywy „Ibis Rice” w Kambodży, która angażuje się w ochronę środowiska. Zachwyca wyjątkowym, kwiatowym aromatem oraz idealnie sypką konsystencją.
Jako baza do kolorowych curry, dodatek do aromatycznych warzyw z patelni lub składnik kreatywnych bowlów – ta wysokiej jakości odmiana organiczna wprowadza egzotyczny klimat do codziennej kuchni!
Wskazówki dotyczące przygotowania:
- 125 g ryżu płukać, aż woda stanie się przejrzysta.
- 125 g ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 10-15 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-23311 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339233108 |
| Numer producenta: | 23311 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE, Wildlife friendly |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż długoziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 78 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 2,1 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż jaśminowy biały (przyjazny dla dzikiej przyrody)
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.