Davert Bio sałatka Golden Pearl, 170 g
Przyjemnie aromatyczna i gotowa w mgnieniu oka!
12,99 zł
(76,41 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowy kuskus w formie perełek
- Gotowa w 8 minut
- Orientalno-śródziemnomorskie przyprawy
Podobne produkty
Opis
Przygotuj w zaledwie osiem minut śródziemnomorską przyjemność o wyjątkowej strukturze! Szlachetny kuskus w formie perełek stanowi bazę tej sałatki, wzbogaconej starannie dobranymi orientalnymi przyprawami.
Wystarczy dodać świeżą fetę oraz suszone pomidory w oleju, aby stworzyć idealnie zbilansowany posiłek z wysokiej jakości składników organicznych. Idealny jako lunch lub wyrafinowany dodatek – harmonijne połączenie perełkowego kuskusu i słonecznych aromatów!
Przygotowanie:
- Dodatkowo potrzebne są 75 g fety oraz suszone pomidory w oleju.
- Krótko podsmażyć zawartość opakowania na 1 łyżce gorącego oleju.
- Dodać 370 ml wody, krótko zagotować i przykryć.
- Gotować na średnim ogniu przez 8 minut, od czasu do czasu mieszając.
- Pokroić fetę i pomidory, dodać do sałatki i podawać na ciepło lub na zimno.
| Nr art.: | XEC-URT-64111 |
|---|---|
| Zawartość: | 170 g |
| EAN: | 4019339641118 |
| Numer producenta: | 64111 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1453 / 347 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 5,6 g |
| substancje balastowe | 4,9 g |
| białko | 11 g |
| sól | 3,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio sałatka Golden Pearl
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.