Davert Bio wegańskie tajskie curry łagodne, 340 g
Egzotyczna łagodność na przerwę obiadową
16,99 zł
(49,97 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z mlekiem kokosowym i warzywami
- Pełnoziarnisty ryż i kawałki z grochu
- Łagodnie przyprawione i wegańskie
Podobne produkty
Opis
To organiczne curry tajskie veggie łączy mleko kokosowe, ryż i warzywa w harmonijną całość.
Łagodny, ale aromatyczny smak sprawia, że to idealne szybkie danie roślinne.
Przygotowanie:
- Wstrząsnąć i otworzyć.
- Podgrzać w garnku lub mikrofalówce (600 W, 3 minuty).
| Nr art.: | XEC-URT-64198 |
|---|---|
| Zawartość: | 340 g |
| EAN: | 4019339641989 |
| Numer producenta: | 64198 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
woda pitna, 15 % mleko kokosowe[1] (ekstrakt z orzecha kokosowego[1], woda), 8 % ryż brązowy, długoziarnisty[1], 7,5 % papryka[1], 7 % marchew[1], Cebula[1], por[1], 2,9 % Teksturowane białko grochu i bobu[1] (koncentrat białka grochu[1], koncentrat białka z bobu[1], sól), surowy cukier trzcinowy[1], sól morska, olej słonecznikowy[1], curry[1], zagęszczacz (guma guar[1]), skrobia kukurydziana[1], pieprz[1], imbir[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], Chilli[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 385 / 92 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 2,4 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | 2,8 g |
| substancje balastowe | 1,9 g |
| białko | 2,7 g |
| sól | 1,2 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegańskie tajskie curry łagodne
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.