Davert Bio zielony groch łuskany połówki, 500 g
Szybki klasyk na kremowe comfort food
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez konieczności namaczania
- Idealny do kremowych gulaszy i zup
- Krótki czas gotowania
Podobne produkty
Opis
Bez konieczności namaczania – idealne do szybkiego przygotowania! połówki zielonego organicznego grochu łuskanego to oszczędność czasu dla wszystkich miłośników sycących dań jednogarnkowych i kremowych zup! Dzięki usuniętej łupinie gotują się znacznie szybciej i rozpadają się, tworząc gęstą, aksamitną konsystencję.
To jednak nie wszystko: ich łagodnie słodkawy smak sprawia, że nadają się także do kreatywnych deserów czy delikatnych purée. Niezawodna baza w kuchni organicznej, która łączy tradycję z nowoczesną wygodą!
Przygotowanie:
- Nie wymagają namaczania.
- 100 g grochu gotować w dużej ilości wody przez 60-90 minut pod przykryciem.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-43410 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339434109 |
| Numer producenta: | 43410 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Halbe grüne Schälerbsen[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1281 / 306 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| substancje balastowe | 17 g |
| białko | 23 g |
| sól | 0,06 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio zielony groch łuskany połówki
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.