Davert Bio żółta soczewica orientalna, 500 g
Idealna do Twojego kolejnego dania w jakości organicznej
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybko mięknie i ma kremową konsystencję
- Idealna do curry, purée i dipów
- Intensywnie żółty kolor po ugotowaniu
Podobne produkty
Opis
Wprowadź słońce Orientu bezpośrednio do swojej kuchni! Ta łuskana żółta organiczna soczewica to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią aromatyczne i proste dania.
Podczas gotowania rozpada się, tworząc kremową konsystencję bez potrzeby długiego stania przy kuchence. Idealne jako baza do aksamitnych daals, delikatnych past czy kremowych zup. Ich intensywny kolor i łagodnie przyprawowy charakter zachwycają zarówno wizualnie, jak i smakowo.
Przygotowanie:
- Nie wymagają namaczania.
- 150 g soczewicy zagotować w podwójnej ilości wody.
- Gotować pod przykryciem przez 10-15 minut.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-49310 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339493106 |
| Numer producenta: | 49310 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1407 / 336 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 50 g |
| w tym cukier | 2,1 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 25 g |
| sól | 0,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio żółta soczewica orientalna
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.