Davert Bio mieszanka fasoli, 400 g
Kolorowa mieszanka mocy
7,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kolorowa mieszanka czterech rodzajów fasoli
- Wszechstronne zastosowanie do bowli, sałatek i zup
- Idealna jako dodatek
Opis
Po co decydować się na jeden rodzaj, skoro można mieć to, co najlepsze z czterech światów? Mieszanka fasoli Bio wnosi kolor i urozmaicenie prosto z puszki do kuchni! Ta delikatnie aromatyczna kombinacja różnych roślin strączkowych to doskonałe wzbogacenie kulinarnych kreacji.
Czy to jako pyszna baza do bowla, składnik nadający strukturę wyśmienitym daniom jednogarnkowym, czy chrupiący dodatek do kolorowych sałatek – ta mieszanka przekonuje swoją teksturą i smakiem. Warto ją również wypróbować w wersji pieczonej z oliwą z oliwek i przyprawami jako genialną organiczną przekąskę z piekarnika!
| Nr art.: | XEC-URT-48715 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339487150 |
| Numer producenta: | 48715 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 339 / 81 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | 1 g |
| substancje balastowe | 8,4 g |
| białko | 4,9 g |
| sól | 0,9 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio mieszanka fasoli
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.200 art.