Demmers Teehaus Bio Syrop - Imbir, 500 ml
Owocowo-pikantny uniwersalny dodatek do Twojej kuchni
65,00 zł
(130,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Certyfikowane składniki w jakości organicznej
- Wydajna proporcja mieszania 1:10
- Do napojów na ciepło i zimno
Pasujące produkty
Opis
Ten wysokiej jakości syrop herbaciany w jakości organicznej to prawdziwie wszechstronny dodatek! Wyjątkowa kompozycja bazuje na delikatnie zagęszczonym koncentracie soku jabłkowego, który harmonijnie połączono z intensywnym ekstraktem ostrego imbiru, orzeźwiającej cytryny oraz starannie dobranych ziół.
Niezależnie od tego, czy szukasz rozgrzewającego napoju na chłodniejsze dni, czy lodowatego orzeźwienia latem – wystarczy rozcieńczyć złocistożółty syrop gorącą lub zimną wodą w proporcji 1:10! Ta organiczna kompozycja doskonale sprawdzi się również do wzbogacania ulubionych herbat, przygotowywania orzeźwiających koktajli na przyjęcie lub jako sekretny składnik ponczu, nadając każdemu napojowi wyjątkowy aromatyczny akcent.
| Nr art.: | DT-00-98467 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004163225899 |
| Numer producenta: | 00-98467 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1500,00 / 358,27 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 87,9 g |
| w tym cukier | 82 g |
| białko | 0,1 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Syrop - Imbir
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.