Demmers Teehaus Bio Syrop - Zielona herbata z czarnym bzem, 500 ml
Świeża elegancja dla Twojej mrożonej herbaty
65,00 zł
(130,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Wyselekcjonowane składniki z upraw w jakości organicznej
- Słodycz wyłącznie z ekologicznych soków owocowych
- Zachwycający złocistopomarańczowy kolor
Pasujące produkty
Opis
Odkryj wyjątkowo kwiatowe orzeźwienie bez sztucznych dodatków! Dzięki temu syropowi do mrożonej herbaty w jakości organicznej przygotujesz letni napój w zaledwie kilka chwil. Delikatny eliksir łączy charakterystyczne, lekko wytrawne nuty szlachetnej zielonej herbaty z subtelną słodyczą kwiatów czarnego bzu oraz owocowym koncentratem soku jabłkowego pochodzącym z kontrolowanych upraw w jakości organicznej.
Wystarczy wymieszać koncentrat ze świeżą zimną wodą w praktycznej proporcji 1:10, aby cieszyć się złocistopomarańczowym napojem, który idealnie pasuje do spokojnych popołudni w ogrodzie lub na balkonie!
| Nr art.: | DT-00-93762 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012567 |
| Numer producenta: | 00-93762 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1452,0 / 346,8 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,05 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,03 g |
| węglowodany | 85 g |
| w tym cukier | 82 g |
| białko | 0,18 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Syrop - Zielona herbata z czarnym bzem
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.