Dolfin Ciemna czekolada z lawendą i wanilią, 70 g
Niezwykłe połączenie
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Pasujące produkty
Opis
Delikatna ciemna czekolada z lawendą i prawdziwym aromatem wanilii. Fantazyjne, ale udane połączenie Maître de Chocolatiers z domu Dolfin. Delikatne się rozpuszcza, ma intensywny aromat lawendy i delikatnie gorzkie kakao sprawiają, że jest tak harmonijna i pożądana.
| Nr art.: | AV-6569 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 5413415730106 |
| Numer producenta: | 6569 |
| Marki: | Dolfin |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, 1 % Lavendel, lecytyna sojowa, aromat waniliowy, 60 % min. zawartość kakao
zawartość kakao: co najmniej 60% Może zawierać śladowe ilości mleka, orzechów, pszenicy i jaj
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2219 / 530 kj / kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 38 g |
| substancje balastowe | 10 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Dolfin S.A., Avenue Robert Schuman 172, 1401, Baulers, Belgia, www.dolfin.be |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Dolfin Ciemna czekolada z lawendą i wanilią
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.800 art.