Ehrenwort Organiczna przyprawa do ryb, 37 g
Zrównoważona mieszanka z koperkiem
17,99 zł
(486,22 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Harmonizuje ze świeżymi i słonowodnymi rybami
- Podkreśla smak ryb
- Dyskretnie pikantna
Opis
Subtelna mieszanka przypraw, która doskonale podkreśla smak ryb słodkowodnych i morskich. Niezależnie od tego, czy przygotujesz rybę na patelni, czy na grillu, możesz spodziewać się smakowej przyjemności.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 934 / 223 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 28 g |
| w tym cukier | 20 g |
| białko | 15 g |
| sól | 29,2 g |
| Zawartość energetyczna / spalania | 0 / 0 kj / kcal |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
0 ocen klientów po polski dla Ehrenwort Organiczna przyprawa do ryb
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.