Ferrero Noggy Małe jajeczka czekoladowe, 150 g
Nadziewane przekąski dla całej rodziny
27,99 zł
(186,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Pełne mleko i nugat z orzechów laskowych
- Kremowe, delikatne i bardzo aromatyczne
- Poręczne i ładne
Podobne produkty
Opis
Delikatna czekolada z pełnego mleka z kremowym nadzieniem z nugatu z orzechów laskowych, połączenie, które rozpływa się w ustach! Jajeczka marki Ferrero zaliczają się do pozycji obowiązkowych wśród wszystkich czekoladowych smakoszy - dzięki wyśmienitemu aromatowi, poręcznej porcji i ślicznemu wyglądowi.
| Nr art.: | TG-1200989 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 80052401 |
| Numer producenta: | 1200989 |
| Marki: | Ferrero Noggy |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym miejscu, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, Przechowywać z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2474 / 591 kj / kcal |
| tłuszcz | 39,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19,7 g |
| węglowodany | 51,3 g |
| w tym cukier | 51 g |
| białko | 6,7 g |
| sól | 0,24 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ferrero Noggy Małe jajeczka czekoladowe
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.850 art.