Fever Tree Tonic Water Mediterran, 0,20 l
Śródziemnomorska lekkość smaku
10,99 zł
(54,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Z mniejszą zawartością chininy
- Delikatny i harmonijny
- Idealna baza dla wódki i ginu
Opis
Śródziemnomorska lekkość, wakacyjne promienie słońca i szum morza... smak tego orzeźwiającego napóju przywołuje takie właśnie skojarzenia. Wyjątkowa woda tonizująca łączy kwiatowe niusansy smakowe z nutami ziołowych olejków eterycznych, takich jak tymianek cytrynowy i rozmaryn. Ze względu na niższą zawartość chininy i bąbelki gazu łaskoczące podniebienie, otrzymujesz wyjątkowo harmonijne doznania. Ciesz się jego czysta postacią, lub wymieszaj z wódką z półki premium lub z dżinem z nutami cytrusów i ziół, aby dodatkowo podkreslić ten orzeźwiający smak.
| Nr art.: | TG-1297787 |
|---|---|
| Zawartość: | 0,20 l |
| EAN: | 5060108450508 |
| Numer producenta: | 3620416 |
| Marki: | Fever Tree |
| Forma diety: | Wegańskie |
| Pochodzenie: | Wielka Brytania |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
gazowana woda źródlana, rohrzucker, Kwas cytrynowy (E330)[1], naturalny aromat, naturalna chinina
- kwas
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 159 / 38 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 9 g |
| w tym cukier | 9 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Austria, office@niceshops.com, www.niceshops.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Fever Tree Tonic Water Mediterran
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.