FLYING GOOSE

Odkryj aromaty sosów Flying Goose

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

FLYING GOOSE: 23 artykuły

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Pikantny

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Pikantny, 455 ml

  • Bardzo ostry dzięki zawartości 61% chili
  • Intensywny smak czosnku
  • Wszechstronny w użyciu
26,99 zł (59,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Słodki sos chili

FLYING GOOSE Słodki sos chili, 455 ml

  • Z 22% chili
  • Praktyczny i gotowy do podania
  • Niezbędny w każdej kuchni
17,99 zł (39,54 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos Sriracha Mayoo

FLYING GOOSE Sos Sriracha Mayoo, 200 ml

  • 20% chili
  • Olej sojowy i czosnek
  • Z nutą musztardy i octu
16,99 zł (84,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Czosnek

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Czosnek, 200 ml

  • 51 % chili
  • 22 % czosnku
  • Prawdziwy klasyk
15,99 zł (79,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sos chili Sriracha Blackout - Bardzo ostry

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha Blackout -​ Bardzo ostry, 455 ml

  • 70% chilli
  • Wystarczy kilka kropli
  • Wszechstronny w użyciu
39,99 zł (87,89 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Super Hot

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Super Hot, 455 ml

  • Niezwykle ostry dzięki zawartości 70% chili
  • Kremowa, płynna konsystencja
  • Intensywny smak chili
27,99 zł (61,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos Hoi Sin

FLYING GOOSE Sos Hoi Sin, 455 ml

  • Zawiera gluten i soję
  • Czosnek, olej sezamowy i anyż gwiazdkowaty
  • Wszechstronny w użyciu
24,99 zł (54,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Czarny pieprz

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Czarny pieprz, 200 ml

  • Bardzo ostry dzięki zawartości 61% chili
  • Pikantny smak
  • Idealny do dań z woka
16,99 zł (84,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Kokos

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Kokos, 200 ml

  • Z 29 % chili
  • Z mlekiem kokosowym
  • Egzotyczny twist
16,99 zł (84,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Ostry i słodki

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Ostry i słodki, 200 ml

  • Średnia ostrość dzięki 45% chili
  • Harmonijna równowaga
  • Idealny do dań z grilla
13,99 zł (69,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sos chili Sriracha Zielony - Z olejem z nasion konopi

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha Zielony -​ Z olejem z nasion konopi, 455 ml

  • 61 % zielonej papryczki chilli
  • Orzechowy smak
  • Wszechstronne zastosowanie
30,99 zł (68,11 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Spicy Mayoo

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Spicy Mayoo, 455 ml

  • Wyjątkowo pikantny dzięki 30% zawartości chili
  • Olej sojowy i czosnek
  • Idealny do burgerów i dań kuchni azjatyckiej
30,99 zł (68,11 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Sweet Spicy Mayoo

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Sweet Spicy Mayoo, 455 ml

  • Z 15% chili
  • Czosnek, gorczyca i olej sojowy
  • Majonez i ognista sriracha
28,99 zł (63,71 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Kimchi

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Kimchi, 455 ml

  • 55 % chili
  • Kwaśny i ostry
  • Idealny do kanapek
30,99 zł (68,11 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sos chili Sriracha - Pikantny, bez glutaminianu sodu, MSG free

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Pikantny, bez glutaminianu sodu, MSG free, 455 ml

  • Bardzo ostry dzięki zawartości 61% chili
  • Kremowa, płynna konsystencja
  • Łatwe dozowanie
28,99 zł (63,71 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Kolendra

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Kolendra, 200 ml

  • Z 61 % zawartością chili
  • Uszlachetniony liśćmi kolendry
  • Idealna do dań kuchni azjatyckiej
16,99 zł (84,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Black (tamaryndowy)

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Black (tamaryndowy), 455 ml

  • 35% chili
  • Owocowy, egzotyczny smak
  • Wszechstronne zastosowanie
30,99 zł (68,11 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Słodki sos chilli do kurczaka

FLYING GOOSE Słodki sos chilli do kurczaka, 725 ml

  • Zawiera 22% chili
  • Praktyczny i gotowy do użycia
  • Zrównoważone połączenie
21,99 zł (30,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Hot Chilli (Tikka)

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Hot Chilli (Tikka), 455 ml

  • 61 % chili
  • Z przyprawami tikka
  • Do pikantnych potraw
30,99 zł (68,11 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Trawa cytrynowa

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Trawa cytrynowa, 455 ml

  • Wyjątkowo pikantny dzięki 52% chili
  • Świeża trawa cytrynowa
  • Pełne smaku doświadczenie
26,99 zł (59,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Mięta

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Mięta, 200 ml

  • Z 61% chili
  • Świeży smak
  • Idealna do pikantnych sosów
16,99 zł (84,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha - Imbir

FLYING GOOSE Sos chili Sriracha -​ Imbir, 455 ml

  • 55 % chili
  • Do kreatywnych dań
  • Z imbirem
26,99 zł (59,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Chipsy Ribble o smaku chili Sriracha smażone w głębokim oleju słonecznikowym

FLYING GOOSE Chipsy Ribble o smaku chili Sriracha smażone w głębokim oleju słonecznikowym, 100 g

  • Z ognistym smakiem Sriracha
  • Pikantna mieszanka
  • Idealne na przekąskę
8,99 zł (89,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sosy Flying Goose wprowadzają autentyczny tajski smak bezpośrednio do Twojej kuchni. Słodki, ostry lub pikantny - każdy sos zapewnia intensywne doznania smakowe. Idealne do gotowania, marynowania lub maczania.