Frunix Cukier waniliowy, 50 g
Do wypieków, żywności i napojów
34,99 zł
(699,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
-
Frunix
Pasta do smarowania "Honix"
Wegańska alternatywa dla miodu
23,99 zł(109,05 zł / kg) -
Frunix
Cukier kukurydziany
Do pieczenia, glazurowania i gotowania
34,99 zł(69,98 zł / kg) -
Frunix
Cukier waniliowy
Do wypieków, żywności i napojów
34,99 zł(699,80 zł / kg) -
Frunix
Cukier kukurydziany – opakowanie uzupełniające
Idealna słodycz i dobrze tolerowany
34,99 zł(69,98 zł / kg) -
Frunix
Stewia w płynie
Słodka alternatywa
30,99 zł(619,80 zł / l)
Właściwości i zalety
- Intensywny, słodki i wydajny
- Z prawdziwą wanilią bourbon
- Dieta o obniżonej zawartości fruktozy
Opis
Ciasteczka waniliowe, sosy do sałatek owocowych, budynie, kakao - cukier waniliowy FRUNIX® z 6% prawdziwej wanilii bourbon nadaje wypiekom, jedzeniu i napojom niebiańskiego waniliowego smaku! Dzięki intensywnemu aromatowi produkt jest szczególnie ekonomiczny: jedna łyżeczka odpowiada całemu opakowaniu konwencjonalnego cukru waniliowego - na początku należy dawkować z umiarem!
Wszędzie można znaleźć miejsce na małą puszkę, którą można ponownie zamknąć: delikatny aromat jest chroniony, wilgoć nie ma szans.
Uwaga: zawartość fruktozy poniżej 0,1g/100g, produkt nadaje się do diety niskofruktozowej. Receptura nie zawiera laktozy, glutenu, sorbitolu ani kwasu cytrynowego i pasuje do wegańskiego stylu życia.
Składniki
suchy syrop glukozowy[1], 6 % mielone strąki wanilii
- bez fruktozy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1633 / 390 kj / kcal |
| tłuszcz | 8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 94 g |
| w tym cukier | 86 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | <0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Frunix GmbH, Hauptplatz 13, 9462, Bad St. Leonhard, Austria, www.frunix.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Frunix Cukier waniliowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.