Galup Krem Zabaione al Marsala, 250 g

Wspaniały krem Marsala

56,56 zł 81,00 zł -30%

(226,24 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Tradycyjny włoski przepis
  • Idealny do panettone i słodkiego pieczywa
  • Idealny sam lub z kawą

Kupowane często z Galup Grissini z gorzką czekoladą, 150 g

Galup Krem Zabaione al Marsala, 250 g 56,56 zł (226,24 zł / kg)
Galup Grissini z gorzką czekoladą, 150 g 37,17 zł (247,80 zł / kg)
Cena całkowita: 93,73 zł
Opis

Ten delikatny krem oparty jest na tradycyjnej recepturze, która jest szczególnie popularna w zimnych porach roku. Idealnie nadaje się do wzbogacenia kromki słodkiego chleba lub panettone. Specjałem tym można również delektować się prosto z łyżeczki, popijając kawą.

Nr art.: IMP-CRZA02
Zawartość: 250 g
EAN: 8001130846546
Numer producenta: CRZA02
Marki: Galup
Może zawierać śladowe ilości: G - mleko, H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Chronić przed wilgocią
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1185 / 283 kj / kcal
tłuszcz 6,2 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,2 g
węglowodany 51 g
  w tym cukier 50 g
białko 3,7 g
sól 0,03 g
Składniki

cukier, wino Marsala (siarczyny), 23,7 % żółtko, skrobia ryżowa

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Galup Krem Zabaione al Marsala

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder