Galup Krem Zabaione al Marsala, 250 g
Wspaniały krem Marsala
80,00 zł
(320,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Tradycyjny włoski przepis
- Idealny do panettone i słodkiego pieczywa
- Idealny sam lub z kawą
Pasujące produkty
Opis
Ten delikatny krem oparty jest na tradycyjnej recepturze, która jest szczególnie popularna w zimnych porach roku. Idealnie nadaje się do wzbogacenia kromki słodkiego chleba lub panettone. Specjałem tym można również delektować się prosto z łyżeczki, popijając kawą.
| Nr art.: | IMP-CRZA02 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 8001130846546 |
| Numer producenta: | CRZA02 |
| Marki: | Galup |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w temperaturze pokojowej, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Chronić przed wilgocią |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1185 / 283 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,2 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 50 g |
| białko | 3,7 g |
| sól | 0,03 g |
Składniki
cukier, wino Marsala (siarczyny), 23,7 % żółtko, skrobia ryżowa
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Galup Krem Zabaione al Marsala
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.