Galup La Colomba, 100 g
Tradycyjny smak i delikatne orzechy laskowe
49,99 zł
(499,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Oryginalny przepis z pomarańczą
- Kandyzowane owoce i orzechy laskowe
- Chrupiący lukier i płatki cukru
Pasujące produkty
Opis
To ciasto jest przygotowywane według oryginalnej receptury i zachwyca delikatną kandyzowaną pomarańczą w cieście. Ten tradycyjny specjał jest udoskonalony specjalną polewą z włoskich orzechów laskowych „Tonda Gentile Trilobata”, udekorowaną słodkimi płatkami cukru.
| Nr art.: | IMP-DOV18 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 8001130851984 |
| Numer producenta: | DOV18 |
| Marki: | Galup |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1620 / 387 kj / kcal |
| tłuszcz | 18 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 10 g |
| węglowodany | 50 g |
| w tym cukier | 28 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 0,42 g |
Składniki
mąka pszenna miękka typ 0, 21 % kandyzowana skórka pomarańczy (skórka pomarańczy, syrop glukozowo-fruktozowy, sacharoza), Masło (mleko), cukier, świeże żółtko Kategorie A, Zaczyn (mąka pszenna miękka typ 0, woda), emulgatory (mono- i digliceridy kwasów tłuszczowych), mleko pełnotłuste , cukier inwertowany, sól, naturalny aromat, naturalny aromat wanilii Bourbon
20 % glazura (cukier, świeże białka jaj Kategorie A, 9 % orzechy laskowe Piemont, mąka ryżowa, skrobia ryżowa, cukier puder (cukier, skrobia pszenna), olej słonecznikowy, naturalne aromaty)
4 % cukier dekoracyjny, 2 % migdały
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Galup La Colomba
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.