Govinda Magiczne migdały bio, 120 g
Pyszne i zdrowe
18,99 zł
(158,25 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Rodzaj:
Właściwości i zalety
- Daktyle i cynamon
- Kontrolowana uprawa ekologiczna
Opis
Migdał przekonuje pysznym smakiem. Miłośnicy cynamonu znajdą coś dla siebie. Szczególnie nadaje się do typu Pitta.
Słodycze, które oferują więcej niż przyjemność!
Starannie wyselekcjonowane owoce połączone są z odpowiednimi przyprawami ajurwedyjskimi. Przyprawy używane w ajurwedzie, takie jak imbir, cynamon i kardamon równoważą dosha.
| Nr art.: | XAY-GOV-H789 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 4038507003398 |
| Numer producenta: | H789 |
| Marki: | Govinda |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | surówka, bezglutenowy, nie zawiera laktozy, bez dodatku cukru |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1323 / 316 kj / kcal |
| tłuszcz | 8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1 g |
| węglowodany | 55 g |
| w tym cukier | 51,5 g |
| substancje balastowe | 10,6 g |
| białko | 4 g |
| sól | <0,1 g |
Składniki
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Niemcy, www.govinda-natur.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Govinda Magiczne migdały bio
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.