Greenomic Pesto, cytrynowy (135 g)

Harmonijnie dobrane kompozycje smakowe

19,65 zł 21,99 zł -11%

(145,56 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Smak: cytrynowy

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Różne rodzaje
  • Do typowych włoskich dań z makaronu
  • Najlepsze składniki z Toskanii

Kupowane często z Greenomic Pesto, z czosnkiem, oliwą z oliwek i chili (135 g)

Greenomic Pesto, cytrynowy (135 g) 19,65 zł (145,56 zł / kg)
Greenomic Pesto, z czosnkiem, oliwą z oliwek i chili (135 g) 19,65 zł (145,56 zł / kg)
Cena całkowita: 39,30 zł
Opis

Makaron z pesto to po prostu klasyk w kuchni włoskiej. Dzięki różnorodności rodzajów z pewnością znajdziesz dokładnie takie pesto, które pasuje do Twojego gustu - klasyczne czy niezwykłe. Wszystkie rodzaje łączą wysokiej jakości toskańskie składniki, które są przetwarzane z wielką starannością i miłością tworząc kremowe, aromatyczne pesto.

Nr art.: GRE-2001
Zawartość: 135 g
EAN: 4260328811238
Numer producenta: 2001
Marki: Greenomic
Pochodzenie: Włochy
Składniki

olej słonecznikowy, 19 % bazylia, orzechy nerkowca, sól, parmezan (mleko, sól), 1,5 % skórka z cytryny, fruktoza , ocet winny, czosnek, naturalny cytrynowy aromat, orzeszki piniowe, kwas mlekowy[1], Kwas cytrynowy (E330)[1]

  1. środki zakwaszajace

Wyprodukowano we Włoszech dla Greenomic

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2717 / 649 kj / kcal
tłuszcz 67 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8 g
węglowodany 4,4 g
  w tym cukier 1,6 g
białko 3,4 g
sól 4,3 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

0 ocen klientów po polski dla Greenomic Pesto

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (62%)
4 gwiazdki
2 (25%)
3 gwiazdki
1 (12%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

8 ocen

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder