Greenomic - oryginalny włoski makaron i nie tylko

Tradycyjna przyjemność w nowoczesnej oprawie

Marka Greenomic to spełnienie marzeń każdego smakosza uwielbiającego włoską kuchnię. Pięknie opakowane makarony skrywają w sobie również unikatowy aromat: spaghetti z cytryną, kolorowy makaron Fettuccine, klasyczne Cavatappi, Tagliatelle z truflą oraz inne wyjątkowe kreacje. Inne delikatesy uwielbiane przez koneserów to balsamiczny ocet figowy, różne kreacje pesto i sosów, oliwa z oliwek, trufle, praliny truflowe, mieszanki przypraw - klasycznych i unikatowych.

Szukaj według kategorii

Greenomic: 82 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Oferta sięga od mieszanek przypraw do oryginalnych włoskich makaronów, sosów pomidorowych i pesto po aromatyzowane oliwy z oliwek (te pochodzą z Grecji) i octy balsamiczne - jakość i smak odgrywają główną rolę. Stosowane są tylko najlepsze naturalne składniki, sztucznych dodatków brak. Celem jest, aby rodzina i przyjaciele spotkali się przy stole, aby zjeść pyszny posiłek i cieszyć się chwilą włoskiego stylu życia bez większego wysiłku ze strony kucharza.

Szczególną atrakcją jest twórczo zaprojektowane opakowanie. Niezależnie od tego, czy wywołuje uśmiech, jak w przypadku „Good Hair Day Pasta” lub jak w przypadku zestawów do makaronu z pieczołowicie ilustrowanymi papierowymi banderolami, służy również jako opakowanie na prezent: w Greenomic pierwsze wrażenie jest równie przekonujące, jak wewnętrzne wartości!