Haas Glazura ponczowa, 250 g
Kolorowa polewa do ciastek i innych wypieków
13,99 zł
(55,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Łatwa do mieszania
- Szybko schnie i jest błyszcząca
- Idealna do dekorowania i laminowania
Pasujące produkty
Opis
Glazura w proszku nadaje wypiekom dodatkowe walory wizualne i smakowe. Można ją przygotować w mgnieniu oka bez podgrzewania. Wystarczy odrobina wody, aby wymieszać proszek na gładką masę. Gotowy lukier bez wysiłku rozpływa się na herbatnikach, babeczkach lub ciastach, szybko wysycha i doskonale pokrywa drobne niedoskonałości na powierzchni.
| Nr art.: | EDH-10017243 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500172444 |
| Numer producenta: | 10017243 |
| Marki: | Haas |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, skrobia modyfikowana, Aromat, Zakwaszacz (kwas cytrynowy), barwnik (kwas karminowy (E120))
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1671 / 399 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 100 g |
| w tym cukier | 93 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Glazura ponczowa
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.