Haas Polewa karmelowa, 250 g
Matowa powłoka do ciast i wypieków
13,99 zł
(55,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Szybko schnie
- Wysoka odporność na przecięcie
- Matowy wygląd z delikatną nutą cukru
Pasujące produkty
Opis
Ta powłoka na bazie cukru nadaje wypiekom i ciastom subtelny karmelowy smak. Płynna masa łatwo rozprowadza się po powierzchni i szybko wysycha w normalnej temperaturze pokojowej. Po utwardzeniu efekt jest imponujący, z wysoką odpornością na krojenie i bez irytujących odprysków. Matowy, brązowawy wygląd zapewnia atrakcyjny, tradycyjny wygląd na stoliku kawowym.
| Nr art.: | EDH-10017240 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500172413 |
| Numer producenta: | 10017240 |
| Marki: | Haas |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
Składniki
cukier, skrobia modyfikowana, rozpuszczalny karmel (karmel, maltodekstryna), Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1671 / 399 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 100 g |
| w tym cukier | 93 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Polewa karmelowa
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.