Haas Proszek do pieczenia, 250 g
Mocne właściwości spulchniające ciasta i ciastka
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wegański, bezglutenowy i bez laktozy
- Wysoka moc spulchniania dla puszystych ciast
- Różne rozmiary
Pasujące produkty
Opis
Ten tradycyjny składnik piekarniczy zapewnia puszyste ciasta do każdego wypieku. Receptura zdobywa punkty za niezawodny efekt i jest idealna do wypieków wegańskich, bez laktozy i bez glutenu. Różne wielkości opakowań zawsze oferują odpowiednią ilość dla małych gospodarstw domowych lub dużych piekarni. Drobny proszek gwarantuje równomierne rezultaty, od biszkoptów po chleb.
| Nr art.: | EDH-10100400 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500004011 |
| Numer producenta: | 10100400 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy |
Składniki
difosforan, węglany sodu (E500), skrobia kukurydziana
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 414 / 99 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 29,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Proszek do pieczenia
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.