Haas Żelatyna instant, 30 g
Szybkie żelowanie kremów i deserów
10,99 zł
(366,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Bezpośrednie mieszanie, bez moczenia
- Stosowanie bez podgrzewania
- Idealna do dań słodkich i wytrawnych
Pasujące produkty
Opis
Ten środek żelujący w postaci proszku znacznie ułatwia przygotowywanie deserów i pikantnych potraw. Drobny proszek nie wymaga wcześniejszego namaczania w zimnej wodzie. Jest przetwarzany bezpośrednio w mieszance bez oddzielnego podgrzewania, co oszczędza dużo czasu w kuchni. Nadzienia, przewiewne musy i kremy do ciast uzyskują pożądaną jędrność w mgnieniu oka.
| Nr art.: | EDH-10016725 |
|---|---|
| Zawartość: | 30 g |
| EAN: | 9055500167006 |
| Numer producenta: | 10016725 |
| Marki: | Haas |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
żelatyna (dwutlenek siarki), glukoza
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1557 / 372 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 45 g |
| sól | 0,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Żelatyna instant
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.