Haribo Kwaśne frytki opakowanie, 100 g
Kwaśne jest śmieszne
6,99 zł
(69,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 5 owocowych smaków
- Miękkie żelki
- W bardzo kwaśnej otoczce
Opis
Uwaga, nadchodzi kwaśne! HARIBO kwaśne frytki to miękkie, kolorowe żelki w kwaśnej otoczce. W pięciu owocowych smakach:
- ananas
- grejpfrut
- brzoskwinia
- sok pomarańczowy
- cytryna
Składniki
Glukosesirup, cukier, skrobia, żelatyna, Kwas cytrynowy (E330)[2], kwas jabłkowy[2], koncentraty owocowe i roślinne (owoce czarnego bzu, czarna porzeczka, pomarańcze, cytryna, jabłko, marchew, rzodkiewka, kwiaty hibiskusa, bataty, Spirulina, Saflor), aromat, Cytrynian trójwapniowy (E333)[3], Wodorojabłczan sodu (E350)[3], carnauba wosk[1], syrop z cukru karmelowego, syrop cukru inwertowanego
- Środek powlekający
- środki zakwaszajace
- Regulator kwasowości
Może zawierać śladowe ilości MLEKA i PSZENICY.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1444 / 345 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 81 g |
| w tym cukier | 62 g |
| białko | 3,5 g |
| sól | 0,08 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Austria, www.haribo.com/de-at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haribo Kwaśne frytki opakowanie
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.