Musli i produkty zbożowe firmy Hochgenuss

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Musli i produkty zbożowe: 4 artykuły

Hochgenuss Drobne płatki owsiane

Hochgenuss Drobne płatki owsiane, 500 g

  • 100% pełne ziarno
  • Duża zawartość błonnika
  • Delikatny smak
3,97 zł 4,99 zł (7,94 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hochgenuss Otręby owsiane

Hochgenuss Otręby owsiane, 500 g

  • Starannie przetworzone
  • Łagodny smak
  • Wszechstronne zastosowanie
7,19 zł 7,99 zł (14,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hochgenuss Zarodki pszenne

Hochgenuss Zarodki pszenne, 250 g

  • Bogate w witaminy i minerały
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Dobry smak
3,97 zł 4,99 zł (15,88 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Hochgenuss Otręby pszenne

Hochgenuss Otręby pszenne, 250 g

  • Z dużą ilością błonnika
  • Naturalne źródło białka
  • Wszechstronne zastosowanie
3,16 zł 3,99 zł (12,64 zł / kg)

Dostawa do 20 października