Hofbauer

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights
Filtr

Hofbauer: 14 artykułów

Kulki Mozart czekolada mleczna, w pudełku

Hofbauer Kulki Mozart czekolada mleczna, w pudełku, 600 g

  • Marcepan migdałowo-pistacjowy
  • Aromatyczne nadzieje nugatowe
  • 30 sztuk oddzielnie zapakowanych
166,00 zł (276,67 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Kulki Mozart gorzka czekolada, w pudełku

Hofbauer Kulki Mozart gorzka czekolada, w pudełku, 600 g

  • Marcepan i gorzka czekolada
  • Kremowe nadzienie nugatowe
  • 30 sztuk w opakowaniu
166,00 zł (276,67 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Pakiet prezentowy z kulkami Sissi

Hofbauer Pakiet prezentowy z kulkami Sissi, 200 g

  • Z kremem nugatowym z orzechów laskowych
  • Idealny jako prezent
  • Delikatny aromat moreli
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Kulki Sissi w pudełku

Hofbauer Kulki Sissi w pudełku, 600 g

  • Marcepan o smaku moreli
  • Kremowe nadzienie nugatowe
  • Z brandy morelowym
166,00 zł (276,67 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Marcepan dla rozpieszczonych

Hofbauer Marcepan dla rozpieszczonych, 122 g

  • Różne specjały marcepanowe
  • Idealny prezent
  • Atrakcyjne pudełko upominkowe
40,99 zł (335,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Mozartkugel - praliny, pistacja

Hofbauer Mozartkugel -​ praliny, pistacja, 160 g

  • 8 sztuk
  • Z marcepanem pistacjowym
  • Idealne na prezent
55,00 zł (343,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Mozartkugel - praliny, pełne mleko

Hofbauer Mozartkugel -​ praliny, pełne mleko, 160 g

  • 8 sztuk
  • Autentyczna tradycja z Wiednia
  • Z kremowym nadzieniem nugatowym
55,00 zł (343,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Kulki Sissi

Hofbauer Kulki Sissi, 160 g

  • Wyśmienity marcepan migdałowy
  • Środek z nugatu z orzechów laskowych
  • Najlepsza czekolada Hofbauer
49,99 zł (312,44 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Mozartkugel - praliny, gorzka czekolada

Hofbauer Mozartkugel -​ praliny, gorzka czekolada, 160 g

  • 8 kulek
  • Z wysokiej jakości składnikami
  • Mieszanka wysokiej jakości składników
55,00 zł (343,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Klimt Bonbonniere "Pocałunek"

Hofbauer Klimt Bonbonniere "Pocałunek", 174 g

  • Idealny dla miłośników sztuki
  • Wyśmienite czekoladki
  • W pudełku upominkowym
83,00 zł (477,01 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Pozdrowienia od Krampusa - Praliny

Hofbauer Pozdrowienia od Krampusa -​ Praliny, 123 g

  • Idealne na prezent
  • Delikatne kreacje o wysokiej jakości
  • Z białą i mleczną czekoladą
57,23 zł 61,00 zł (465,28 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Krampus w pudełku

Hofbauer Krampus w pudełku, 106 g

  • Ładnie zapakowane
  • Idealne na prezent
  • W 3 różnych smakach
49,99 zł (471,60 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Pozdrowienia od Mikołaja - Praliny

Hofbauer Pozdrowienia od Mikołaja -​ Praliny, 123 g

  • Starannie zapakowane
  • Wysoka jakość
  • Z mleczną i białą czekoladą
61,00 zł (495,93 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Hofbauer Pałeczki rumowo-kokosowe

Hofbauer Pałeczki rumowo-​kokosowe, 125 g

  • Wiórki kokosowe i Rum z Jamajki
  • Legendarna, sezonowa przekąska
  • Atrakcyjny podarunek
45,99 zł (367,92 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny