Hofbauer Mozartkugel - praliny, pistacja, 160 g
Wyśmienity smakołyk o delikatnym, pistacjowym aromacie
54,00 zł
(337,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 8 sztuk
- Z marcepanem pistacjowym
- Idealne na prezent
Pasujące produkty
Opis
Hofbauer Mozartkugeln to praliny pistacjowe, które łączą w sobie wykwintne rzemiosło z najwyższą rozkoszą. Delikatnie rozpływająca się mleczna czekolada pokryta jest warstwą aromatycznego marcepanu pistacjowego i nugatu z orzechów laskowych. Harmonijna kompozycja orzechowej głębi i delikatnej słodyczy sprawia, że każda kulka jest małym dziełem sztuki w austriackiej tradycji cukierniczej. Idealne do delektowania się, obdarowywania i marzeń.
| Nr art.: | LS-53259 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9003600532590 |
| Numer producenta: | 53259 |
| Marki: | Hofbauer |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
cukier, 23 % migdały, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, 4 % orzechy laskowe, 3 % pistacje, syrop cukru inwertowanego, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol, Invertase), odtłuszczone mleko w proszku, Glukosesirup, lakto-n-tetraoza (lnt), Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, czysty tłuszcz maślany, aromaty, 31 % min. zawartość kakao, 21 % przynajmniej składniki mleka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2077 / 496 kj / kcal |
| tłuszcz | 28 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,6 g |
| węglowodany | 52 g |
| w tym cukier | 49 g |
| białko | 7,5 g |
| sól | 0,07 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofbauer Mozartkugel - praliny, pistacja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.