Kulau Bio - olej kokosowy

Nadaje się do kuchni pielęgnacji

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

KULAU Bio- olej kokosowy RAW jest prawdziwym surowym produktem.

KULAU Bio-Kokosöl RAW stawia wysokie wymagania odnośnie świeżości i jakości.

Ten delikatnie pachnący kokosem olej jest produkowany bezpośrednio po zbiorach według nowoczesnej metody ze świeżych, starannie wybranych orzechów kokoswych z pomocą centyfugi poniżej 40 °C .

W ten sposób zostają zachowane wszystkie naturalne składniki i delikatny zapach kokosu . KULAK bio olej kokosowy jest chętnie używanym w kuchni, ale również w kosmetykach1

Olej kokosowy został ponownie odkryty w ubiegłych latach , ponieważ w nim zawarty kwas laurynowy wspiera system immunologiczny. Olej kokosowy jest wolny od cholesterolu i nie zawiera substancji barwiących i konserwujących . W temp . ponad 25 – 27 °C jest ten olej z natury płynnym. To nie ma żadnego wpływu na jego jakość i jest naturalnym procesem strukuty tłuszczu w tym oleju.

Pochodzenie i jakość

Orzechy kokosowe dla KULAK oleju pochodzą z od rolników małorolnych na Filipinach . Główna część produkcji odbywa się na miejscu,. Olej kokosowy zostaje wyprodukowany z miąższu orzecha bezpośrednio po zbiorach według bardzo delikatnej metody centryfugowania. Następnie jest on transportowany w dużych beczkach do Niemiec , gdzie przy zachowaniu najwyższych standartów zostaje przelany do butelek poniżej 40 °C .KULAK olej kokosowy nie jest rafinowany i nie utwardzany. Wszystkie produkty KULAK są regularnie kontrolowane przez niezależne laboratoria . KULAK rezygnuje z niekoniecznych substancji dodatkowych i proponuje produkty kokosowe całkowicie naturalne.

Inspiracja

W kuchni daje olej kokooswy deserom delikatny podmuch kokosu : Dzięki wysokiej odporności na gorąco nie powstają, nawet w bardzo wysokich temperaturach, nieżyczone substancje jak np. trans - tłuszcze W kuchni wegatarian i wegańskiej zachwyca on poprzez jego wielostronność użycia np. jako posmarowanie na chleb lub alternatywa do masła. Jako surowy wspiera zdolności wiązania np. w smoothie czy sernikach z jagodami.

W kosmetykach naturalnych wielu krajów azjatyckich jest on od lat cenionym. On jest używany tradycyjnie np. jako pachnący olejek masażu . Suchą skórę i usta pielęgnuje znakomicie. Ale również koniuszki włosów nacieranie między dłoniami z małą ilością oleju stają się delikatne i połyskliwe. Poprzez działającą w nocy lub w saunie maseczkę na włosy pielęgnujesz całą skórą głowy. Wymieszany z drobnoziarnistą solą morską daje łagodny peeling . Olej kokooswy można dobrze mieszać np. z rozmarynem , pomarańczami , lawendą czy trawą cytrynową.

Oleju kokosowego nie trzeba przechowywaś w lodówce. Kto jego lubi jako płynny, szczególnie zimą , może ogrzać w ciepłej wodzie.

Kraj pochodzenia składników: Filipiny.

Marki: Kulau
Dodatkowe informacje
Wartości odżywcze na 100 g
Energia 820kcal/3370 kJ
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
- w tym cukier 0 g
Tłuszcz 90,9 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 85,5 g
Sól 0,1 g

Składniki : Bio-olej kokosowy(100%) *
*z kontrolowanych uprw ekologicznych*DE-ÖKO-024

Kraj pochodzenia: Niemcy

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Kulau Bio - olej kokosowy

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Bio - olej kokosowy", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder