La Maja Oliwa z oliwek „Alfar Arbequina”, 1 l
Ekskluzywna specjalność z Nawarry
114,00 zł
(114,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Extra nativ
- Bardzo niska kwasowość
- Intensywny aromat
Opis
Ta ekskluzywna oliwa z oliwek ze szlachetnych oliwek Arbequina ma bardzo niską kwasowością i intensywny aromat, który przypomina świeże, zielone oliwki. Oliwa rozwija nuty pomidorów, ziół, karczochów, jabłek, a także bananów i dzikich owoców. Oliwa ma dyskretny pikantny lekko gorzki smak migdałów, ma płynne, słodkie wykończenie.
Składniki
oliwa z oliwek
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 3504 / 837 kj / kcal |
| tłuszcz | 93 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 13 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Don Fredo e.U., Bergsiedlung 8, 3385 , Prinzersdorf, Hiszpania, www.donfredo.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla La Maja Oliwa z oliwek „Alfar Arbequina”
4 recenzje klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 8 | (88%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (11%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
9 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.