La Molisana Spaghetti Quadrato al Bronzo - pełnoziarnisty, 500 g
Moc pełnego ziarna i kwadratowy kształt
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kwadratowy profil
- Mąka pełnoziarnista
- Chrupiące
Pasujące produkty
Opis
Pełnoziarnista wersja Spaghetti Quadrato al Bronzo zachwyca kwadratowym profilem i wyjątkowo mocną strukturą. Szorstka tekstura zapewnia idealne połączenie z każdym sosem, a ciemny kolor nadaje wizualne akcenty. Dzięki wysokiej jakości przetwarzania makaron zawsze pozostaje twardy i stanowi prawdziwe doznanie smakowe dla smakoszy.
| Nr art.: | EDH-1006360 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 08004690611517 |
| Numer producenta: | 1006360 |
| Marki: | La Molisana |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1478 / 353 kj / kcal |
| tłuszcz | 2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 65 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| substancje balastowe | 8 g |
| białko | 15 g |
| sól | 0,08 g |
Składniki
pełnoziarnista semolina z pszenicy durum, woda
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla La Molisana Spaghetti Quadrato al Bronzo - pełnoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.