La Molisana: Oryginalna włoska tradycja makaronu z serca Molise

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

La Molisana: 4 artykuły

La Molisana Spaghetti Quadrato al Bronzo

La Molisana Spaghetti Quadrato al Bronzo, 500 g

  • Nieregularna tekstura
  • Tłoczony w formach z brązu
  • Chrupiący
13,99 zł (27,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

La Molisana Radiatori al Bronzo

La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g

  • Chropowata powierzchnia
  • Idealnie wchłania sos
  • Finezyjny kształt
13,99 zł (27,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Spaghetti Quadrato al Bronzo - pełnoziarnisty

La Molisana Spaghetti Quadrato al Bronzo -​ pełnoziarnisty, 500 g

  • Kwadratowy profil
  • Mąka pełnoziarnista
  • Chrupiące
13,99 zł (27,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g

  • Duże i proporcjonalne skrzydła
  • Pasiasty wygląd
  • Formowane w brązowych płytkach
13,99 zł (27,98 zł / kg)

Dostawa do 5 października